Eredmények 2O16

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba Laxlie altal
2016 január 1-n

Palánk 3D terem

1.hely

Illes Dorka

Molnár Zalán

2.hely

Ferencz Rebeka

3.hely

Csato Ildiko

Miske terem 3D O2 13

1.hely

Czár Katalin

Molnár ZalánDSCF8880

Hányik Szintia

Boka Ádám

Gera Ferenc

Ferencz Rebeka

2.hely

Illes Dorka

Szucs Barnabás

3.hely

Hányik Peterne

Miske O3 O6

1.hely

Ferencz Rebeka

Molnár Zalán

2.hely

Illes Dorka

3.hely

Krupincza Zoltán

Kalocsa 3D O3 26

1.hely

Petöcz György

DDR 1.ford Paks 04 03

2.hely

Molnár Zalán

Gera Ferenc

3.hely

Beszedics Béla

Alisca 3D Szekszárd Sötétvölgy 04.16DSCF8889

1.hely

Molnár Zalán

2.hely

Czár Katalin

3.hely

Beszedics Béla

 Szeged 3D 04 24

1.hely

Gera Ferenc

Vajk 3D Rácalmás o4. 3o

1.hely

Gera Ferenc

DDR 2.ford Foktö o5.o7

1.hely
Gera Ferenc793852_10151360956789583_1276490074_o

2.hely
Molnár Zalán

DDR-DAR Suli-ijász bajnokság o5.21.

1.hely
Molnár Zalán

Visegrád 3D o5.21

1.hely
Gera Ferenc

Trianon emlékverseny Szeged O6 O4

1.hely
Gera Ferenc

DAR 1.ford Ásotthalom o6 19

1.hely
Gera Ferenc
Beszedics Béla

2.hely12038645_1622180754723832_463641209436240650_o
Czár Katalin

3.hely
Kis Lajos
Szluka István

Várta 3D o7 o9
1.hely
Gera Ferenc

3.hely
Kis Lajos
Petöcz György

Várta 3D Tengerlic 07 09

1.hely
Gera Ferenc

3.hely
Kis Lajos
Petőcz György

DAR 3D 2.ford Ferencszálás 07 17

1.hely
Beszedics BélaDSC01894

2.hely
Kis Lajos

DDR 3D 3.ford Hosszúhetény 08 13
2.hely
Beszedics Béla

3.hely
Gera Ferenc

DAR 4.ford o9 o4 Sándorfalva

1.hely
Gera Ferenc

3.hely
Melkvi Imre

Kalocsa 3D o9 1o

1.hely
Kis Lajos

2.hely
Beszedics Béla

3.hely
Molnár Zalán
Melkvi Imre

Kiskunfélegyháza o9 11

2.hely
Kis Lajos

Rácalmás DDR 4.ford o9 24

1.hely
Kis Lajos

2.hely
Gera Ferenc

3.hely
Beszedics Béla
Melkvi Imre

13978033_597226660455561_996770742_oSzeged DAR 3D 5.ford o9 25

1.hely
Melkvi Imre
Gera Ferenc

2.hely
Kis Lajos

Celőke 3D 10 16
1.hely
Szluka István
Molnár Zalán

2.hely
Petőcz György

Alisca DDR záróforduló 10 22
1.hely
Melkvi Imre

2.hely
Gera Ferenc

Fekete Horgony 3D Foktö 11 o5

1.hely
Csató Ildikó

2.hely
Illés Dorka
Gera Ferenc

Hódmezö 3D
1.hely
Gera Ferenc
2.hely
Melkvi Imre

Hódtó kupa Hódmezővásárhely 12 18

1.hely

Gera Ferenc

Szluka István

2.hely

Melki Imre

3.hely

Czár Katalin

Dél Alföldi Régió 3D versenysorozat fb_img_1482565450198bajnokai 2o16- ban

Gera Ferenc Hu Veterán
Melkvi Imre TR-RB Felnött
Beszedics Béla Cu Felnött

 

Összesen:

Arany:39db

Ezüst:21db

Bronz:18db