Kedves versenyzőink! Mivel nem lett meg Miskei 50-es Derbyre a minimum 40fős létszám,ezért a verseny nem kerül megrendezésre! Jövőre megint megpróbáljuk! Üdvözlettel Éjsólyom SE.

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba 2021 szeptember 8-n Laxlie altal
Kedves versenyzőink! Mivel nem lett meg Miskei 50-es Derbyre a minimum 40fős létszám,ezért a verseny nem kerül megrendezésre! Jövőre megint megpróbáljuk! Üdvözlettel Éjsólyom SE. bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Erednények 2021 05 15 Foktö

Feladva a(az) Egyéb, Eredmény kategóriaba 2021 június 6-n Laxlie altal
Erednények 2021 05 15 Foktö bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

CU feln női

1.Czár Katalin Éjsólyom  219p
2.Nagyné Dörmer Orsolya TTIE 198p
CU feln  férfi
1.Bóka László Celőke 275p
2.Háromszéki Attila 237p
3.Beszedics Béla Éjsólyom 234p
4.Reiter Zoltán Sopron L. 230p
5.Kresz Viktor Mecsek 224p
CU ifi feln
1.Rausberger Zalán 206p
CU kadett férfi
1.Gungl Benjamin Celőke 222p
HU feln férfi
1.Szabó Gyula Gödöllő 255p
2.Huszár Zoltán TTIE 247p
3.Lakatos Tamás Uni SE 241p
4.Patai Gyula Várta 225p
5.Decsák Krisztián Éjsólyom 211p
6.Bori Gábor Mecsek 209p
7.Gyimesi Tamás Éjsólyom 207p
8.Kovács Zsolt Uni SE 197p
9.Somogyi Sándor 141p
10.Dobos Imre Éjsólyom 129p
11.Jéló Dávid 113p
HU vet férfi
1.Gera Ferenc Éjsólyom 229p
2.Blastyák Mihály OIE 228p
3.Péli Sándor KLIFT 194p
4.Tamás Péter Zsolt 189p
HU kadett férfi
1.Patai Gyula Nimród 143p
HU gyerek férfi
1.Gyimesi Ádám Éjsólyom 165p
HU ifi nő
1.Takács Cintia 179p
Vet. TR-LB
1.Balogh László Ippon 96p
2.Szalai János 41p
OL feln
1.Kovács Gábor TTIE 162p
2.Nagy Attila TTIE 158p
BB kadett
1.Fehér Márk Máté Éjsólyom 45p
BB kadett nő
1.Krizsán Barbara TTIE 211p
BB feln nő
1.Dobosi Szilvia TTIE 153p
BB feln férfi
1.Péterbencze István TTIE 221p
2.Dr Krizsán Szabolcs TTIE 217p
3.Czeglédi Gábor Gsk 217p
4.Olas-Gulyás László Kerecsen 153p
PB-HB vet férfi
1.Haklik Szabolcs Rácalmás 196p
2.Nagy-Káloczi József Napsólyom 160p
3.Németh István Tamási 155p
4.Nagy András Mavír 124p
5.Balogh József Alisca 118p
6.Sztankovics László Rácalmás 110p
7.Szentiványi Gábor Aranyhegy 94p
8.Varga Zoltán TTIE 85p
9.Várnai Péter Megyer k. 81p
10.Bárány János 68p
PB-HB Feln nő
1.Hefkóné Patai Mária Vallum 141p
2.Somogyi Bernadett Rácalmás 113p
3.Valkó Viktória 106p
4.Hefkó Henrietta Vallum 99p
5.Nagy-Káloczi Mónika 59p
PB-HB Feln férfi
1.Hefkó Sándor Vallum 139p
2..Szeibert Imre Turul 129p
3.Németh Norbert Alisca 129p
4.Szarvas Zoltán Éjsólyom 126p
5.Lehőcz Péter Alisca 100p
PB-HB kadett férfi
1.Lehőcz Bulcsú Alisca 190p
PB-HB fiatal feln férfi
1.Kornóczy Péter TTIE 81p
PB-HB ifi férfi
1.Tóth Nagy Bendegúz 121p
TR-RB törpe férfi
1.Czeglédi Botond László 175p
2.Gulyás László 134p
TR-RB gyerek férfi
1.Szabó Ben Megyer k.178p
2.Pék András Alisca 150p
3.Egyed Menyhért Alisca 144p
4.Alt Áron 134p
5.Szalai Zsombor Rácalmás 117p
TR-RB fiatal f. Férfi
1.Sulyok Szabolcs Rácalmás 101p
TR-RB ifi férfi
1.Kacsora Gábor Sárköz 121p
2.Tóth Márton Kerekegyháza 94p
TR-RB feln férfi
1.Alt Ákos Kerekegyháza 247p
2.Müller Olivér Tamási 220p
3.Tóth Csaba Rácalmás 216p
4.Keszű Zoltán Mecsek 215p
5.Brunner Péter Alisca 205p
6.Forray Máté Robin 200p
7.Binder Zoltán Celőke 198p
8.Tóth Balázs Rácalmás 194p
9.Kovács Péter Partiscum 176p
10.Csontos Gábor Szegedi 168p
11.Csordás Viktor Alisca 161p
12.Kovács Zoltán Utc 138p
13.Fülöp Dávid Szegedi 84p
TR-RB vet férfi
1.Gergely Ferenc  Celőke 187p
2.Nagy Péter 142p
3.Téczeli Gábor Mecsek 131p
4.Piros László 124o
5.Csizmazia Péter Alsóörs 122p
6.Szendrey Gábor Rácalmás 92p
TR-RB feln nő
1.Pál Szilvia Kerekegyháza 80p
2.Bogáncs Boglárka 78p
3.Olas-Gulyás Anikó 71p
TR-RB kadett nő
1.Szendrey Lili Rácalmás 73p

2020.11.07 Foktő Extrém 3D eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2020 november 7-n admin altal
2020.11.07 Foktő Extrém 3D eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Köszönjük mindenkinek a részvételt.

Reméljük mindenki nagyon jól érezte magát ezen a szép őszi napon.

 

Az eredményeket itt találjátok:
ejsolyom_2020_11_07_eredmeny

2020.02.08. Miske 3D eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2020 február 8-n admin altal
2020.02.08. Miske 3D eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Köszönjük mindenkinek a részvételt!

Az eredményeket itt találjátok:
ejsolyom_eredmenyek_200208

Eredmények 2019.11.19 Foktő

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2019 november 9-n admin altal
Eredmények 2019.11.19 Foktő bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Köszönjük mindenkinek a részvételt.

Az eredményeket itt találjátok.

ejsolyom_191109_eredmeny

Eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2019 május 4-n admin altal
Eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a részvételt.

Az eredményeket itt találjátok.
eredmenyek

Üdv: Éjsólyom SE

Eredmények 2o19

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba 2019 február 11-n Laxlie altal
Eredmények 2o19 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

WA Teremverseny Balástya

1.hely
Melkvi Imre

o2 o9 Miske 3D teremijászverseny
1.hely
Melkvi Imre
Gyimesi Ádám

2.hely
Kapitány Máté

3.hely
Beszedics Béla

3D teremijászverseny Tóthkomlós o2 1o
2.hely
Melkvi Imre

3D Teremijászverseny Rácalmás
1.hely
Czár Katalin
Huszti Máté
Gera Ferenc

3.hely
Beszedics Béla
Szluka István

Celőke 3D 03 16

1.hely

Melkvi Imre

2.hely

Beszedics Béla

Czár Katalin

Krupincza Zoltán

Alisca DDR 3D 1.ford. 03 27

1.hely

Gera Ferenc

2.hely

Huszti Máté

3.hely

Krupincza Zoltán

Foktő DDR 2.ford 05 04

1.hely

Czár Katalin

Gera Ferenc

Huszti Máté

Kapitány Máté

Gyimesi Ádám

2.hely

Csató Ildikó

Krupincza Zoltán

3D GP II Örkény o6 1-2

2.hely
Gera Ferenc

Alpok Adria Terepijász Kupa Mozsgó o6 8-9

3.hely
Melkvi Imre

DAR 3D 2.ford o6 16
1.hely
Melkvi Imre
Gera Ferenc

2.hely
Beszedics Béla

3D Gp Szekszárd 07.6-7

2.hely

Gera Ferenc

DAR 3D 3.ford Orosháza 07 14

1.hely

Gera Ferenc

2.hely

Melkvi Imre

DDR 3D 3.ford Hosszúhetény

1.hely

Szluka István

Krupincza Zoltán

2.hely

Greksa Zoltán

3.hely

Czár Katalin

DAR 4.ford Szeged o8 18

1.hely
Melkvi Imre
Gera Ferenc
Beszedics Béla

2.hely
Krupincza Zoltán

Dunaföldvár o8 31

1.hely
Krupincza Zoltán

2.hely
Melkvi Imre

3.hely
Greksa Zoltán

DDR 5.ford Kalocsa 09 21

1.hely

Gera Ferenc

Szluka István

3.hely

Krupincza Zoltán

DAR 5.ford Hódmezővásárhely 09 22

1.hely

Gera Ferenc

Alisca 3D 1o 19

1.hely
Gyimesi Ádám

2.hely
Gera Ferenc

3.hely
Czár Katalin
Krupincza Zoltán

Navek archery Pálya nyitó

3.hely
Szluka István

11.09 extrém 3D Foktő

1.hely

Gyimesi Ádám

2.hely

Czár Katalin

Huszti Máté

Kapitány Máté

3.hely

Krupincza Zoltán

12 28 Alisca terem 3D

1.hely

Czár Katalin

Gyimesi Ádám

Összesen

Arany:29
Ezüst:19
Bronz:12

Miske 3D terem eredmények 2019.02.09

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2019 február 9-n admin altal
Miske 3D terem eredmények 2019.02.09 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Köszönjük mindenkinek a részvételt!
Reméljük mindenki  egy kellemes napot tud maga mögött!

Az eredményeket itt találjátok!
ejsolyom_3dterem_190209

2018.11.03 – 3D verseny eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 november 3-n admin altal
2018.11.03 – 3D verseny eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves résztvevők!

Köszönjük szépen a részvételt! Szuper napunk volt!

Az eredményeket itt találjátok:
ejsolyom_3d_181103

Üdv: Éjsólymok.

DDR és DAR 2018. 1. forduló eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 május 5-n admin altal
DDR és DAR 2018. 1. forduló eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves Mindenki!

Köszönjük, hogy itt voltatok!
Az eredményeket itt találjátok.

Eredmények