2018.11.03 – 3D verseny eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 november 3-n admin altal
2018.11.03 – 3D verseny eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves résztvevők!

Köszönjük szépen a részvételt! Szuper napunk volt!

Az eredményeket itt találjátok:
ejsolyom_3d_181103

Üdv: Éjsólymok.

Extrém 3D Foktő Csapatbeosztások nov.3.

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba 2018 október 16-n Laxlie altal
Extrém 3D Foktő Csapatbeosztások nov.3. bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A nevezést lezártuk!

További nevezéseket nem fogadunk!

 

1.csapat
Gyarmati Gábor vet TR-RB Szegedi SE.
Piros László vet TR-RB Vajk
Téczeli Gábor vet TR-RB
Gergely Ferenc vet TR-RB Celőke
Hajdu Vilmos vet TR-RB Alisca
Böde Sándor vet PB-HB Vallum
Wágner Károly feln TR-RB
Horváth Kincső gyerek TR-LB Vallum

2.csapat
Huszti János feln HU Éjsólyom
Hányik Péter feln HU
Hányik Szintia gyerek HU
Huszti Máté gyerek HU Éjsólyom
Vas Tibor feln TR-RB Fénypárducok
Vasné Köteles Anita feln TR-LB Fénypárducok

3.csapat
Czár Katalin feln CU Éjsólyom
Tógyer István feln CU
Krupincza Zoltán vet CU
Bóka László feln CU Celöke
Petőcz György feln HU

4.csapat
Martinka Szabolcs feln HU Éjsólyom
Makai Róbert feln CU Celőke
Huszár Zoltán feln HU TTIE
Gondán György feln CU Eleven
Huszár-Háhner Erika feln CU TTIE

5.csapat
Csizmazia Péter vet PB-HB Alsóőrs
Csizmazia Márta feln PB-HB Alsóőrs
Ifj Bonyai Zsolt feln TR-RB Várta
Borda Barnabás gyerek CBB TTIE
Tarján Ildikó kad TR-RB TTIE
Tarján László serd TR-RB TTIE
Sóti Viktória gyerek CBB Várta

6.csapat
Jéló Dávid feln PB-HB Éjsólyom
Steiner Lajos vet TR-LB Vajk
Schmidt Tibor vet TR-LB Peytu
Gyimesi Tamás feln BB
Nagy Tibor vet BB
Gyimesi Ádám gyerek PB-HB

Bonyai Zsolt feln TR-RB Várta

7.csapat
Lőcze Tibor feln HU Éjsólyom
Blázsovics Sándor feln CU Éjsólyom
Dr Ragoncsa Zoltán feln CU Vektor

Horváth Ádám feln CU Mesterijász
Czeglédi Gábor feln CU Gsk Hunter

 

8.csapat
Péterbencze István feln BB TTIE
Szücs László feln BB Tamási
Mellis Mihály vet BB Orosháza
Vida András kad BB Vektor
Kaszás Richárd ifi BB Celőke
Kiss László feln BB Mesterijász

9.csapat
Ifj Binder Zoltán feln TR-RB Celőke
Binder Zoltán feln TR-LB Celőke
Szendrey Gábor vet TR-RB Vajk
Szendrey Lili gyerek TR-RB Vajk
Kacsora Gábor ifi TR-RB Sárköz
Szendrey Kitti kad TR-RB Vajk
Horváth Csenge serd PB-HB Fénypárducok
Horváth József feln TR-RB Fénypárducok

10.csapat
Kovács Dániel feln HU BTDSE
Kaszás Adrienn feln HU BTDSE
Németh Róbert feln HU Tamási
Horváth István vet BB
Ifj Németh Róbert kad HU Tamási
Wágner Tamás feln TR-RB BTDSE

11.csapat
Barta Viktória serd PB-HB Alisca
Horváth Józsefné feln PB-HB Fénypárducok
Horváth Anna gyerek PB-HB Fénypárducok
Wehovszky Kíra Tícia serd PB-HB Alisca
Barta Nikolett kad PB-HB Alisca
Kornóczy Péter kad PB-HB TTIE
Pápa Dóra kad PB-HB Vallum
Csik Lehel gyerek PB-HB Tamási

12.csapat
Csáki Róbert feln HU Orosháza
Faragó János vet CU Orosháza
Petrecz Zsolt feln CU Eleven
Andrusko Andrea feln TR-RB NS 2002
Máté László feln TR-RB Orosháza
Szlanyinka Pál vet TR-RB Vajk

13.csapat
Kadlicskó Péter vet TR-RB BISHE
Berlinger Sándor vet PB-HB Alisca
Helfrich Zsolt feln TR-RB Vallum
Kissné Kecskés Krisztina fel TR-LB Mesterijász
Helfrich Patrik gyermek TR-RB Vallum
Kadlicskó Zalán gyerek TR-LB BISHE
Óbíró Zoltán gyerek BB BISHE
Kis Attila gyerek CU Mesterijász

14.csapat
Angyal Klára feln HU Martfű
Rajna Attila feln HU Martfű
Rigó József feln HU Martfű
Pintér Márton feln HU Martfű
Detelics András feln HU Eleven

15.csapat
Andrási Ferenc feln HU Martfű
Kovács Attila feln HU Martfű
Szíjártó László feln HU Martfű
Salamon Bálint feln HU
Papp Bálint vet HU

16.csapat
Lázár Gábor feln CRB Haza Húzó
Bakó Szabina feln CRB Haza Húzó
Kiss Tibor feln CRB Bakony
Tóth József feln CRB BTDSE

Bóna Károly fel CRB
Marton Imre vet PB-HB Móri SE
Marton Kristóf kad PB-HB Móri SE

17.csapat
Sümegi Csaba feln CU Várta
Kalácska Zsolt feln CU Eleven
Szollár András feln HU Várta
Aranyi Károly feln CU Cél-pont
Szabó Gyula feln HU Gsk Hunter

18.csapat
Németh Norbert feln PB-HB Alisca
Harka Zoltán feln TR-RB Alisca
Müller György feln PB-HB Alisca
Almási József vet PB-HB Alisca
Egyed Menyhért gyerek TR-RB Sárköz
Andrékovics Balázs gyerek PB-HB Alisca

19.csapat
Nagy Kálóczi József vet PB-HB Napsólyom
Vörös István vet PB-HB Celőke
Nagy Kálóczi Mónika feln PB-HB
Kőrösi Zsolt feln PB-HB
Tóth Nagy Bendegúz kad PB-HB
Kelemen István Ferenc gyerek BB Celőke
Szabadi Erik ifi TR-RB Sárköz

20.csapat
Patai Gyula feln HU Bölcske
Kozma László feln HU Vektor
Szabó Zoltán feln HU Tamási
Tompai Timea feln TR-RB Fénypárducok
Nagy András vet PB-HB Mavír
Patai Alexandra kad TR-RB Bölcske
Patai Gyula Nimród gyerek TR-RB Bölcske

21.csapat
Koszti Levente Imre feln PB-HB
Pataki Ferenc vet PB-HB Vajk
Krauszpek János vet PB-HB Hévíz
Kovács János Bence feln PB-HB
Böjthe Zoltán feln PB-HB Celőke
Koszti Lehel gyerek PB-HB
Koszti Levente gyerek PB-HB

22.csapat
Czigler Zoltán feln TR-RB Vajk
Czigler Panna feln TR-RB Vajk
Fentős Tímea feln TR-RB Vajk
Tóthné Szarvas Andrea feln TR-RB Vajk
Váradi Róbert kad TR-RB Vektor
Váradi Tamás kad TR-RB Vektor
Schmidt Csaba vet PB-HB Peytu

23.csapat
Pinczési Gábor feln PB-HB Tamási
Soós Alexandra feln PB-HB Tamási
Kis Attila feln PB-HB Mázai I.
Jeckel Richárd feln PB-HB Mázai I.
Csesznek László feln PB-HB Mázai I.
Jánosi Anikó vet PB-HB Mázai I.
Pomothyné Kondás Szilvia feln TR-RB Vajk

24.csapat
Gera Ferenc vet HU Éjsólyom
Ádám Csaba feln HU
Blastyák Mihály vet HU Orosháza
Blastyák János feln HU Orosháza
Vanicsek Ferenc vet HU Eleven

25.csapat
Soós Balázs feln PB-HB Tamási
Krizsány Tamás kad TR-RB Tamási
Kovács Máté gyerek PB-HB Kunszentmárton
Kovács László feln PB-HB Kunszentmárton
Hermesz Gábor feln PB-HB Mázai I.
Hermesz Milán kad PB-HB Mázai I.
Kajtár Maja gyerek PB-HB Mázai I.

26.csapat

Kresz Viktor feln CU Mecsek
Bori Gábor feln HU Mecsek
Aranyi Zoltán feln CU Cél-pont
Seres Armand feln HU Nibur SE
Kis János TR-LB Fénypárducok

Kapitány Máté gyerek HU Éjsólyom

27.csapat
Melkvi Imre feln TR-RB Éjsólyom
Haag Zoltán feln TR-RB Celőke
Tóth Balázs feln TR-RB Vajk
Tóth Csaba feln TR-RB Vajk
Mucsi Zoltán feln TR-RB Szegedi HIE
Túri László vet TR-RB Móri SE
Szedlák Gábor feln TR-RB Vitalitás SE

28.csapat
Nagy Attila feln OL TTIE
Berényi Balázs feln HU TTIE
Berényi Lili kad CU TTIE
Ferencz Rebeka ifi CU
Illés Dorka ifi CU
Bolvári Anna kad TR-RB Celőke

 

DDR és DAR 2018. 1. forduló eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 május 5-n admin altal
DDR és DAR 2018. 1. forduló eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves Mindenki!

Köszönjük, hogy itt voltatok!
Az eredményeket itt találjátok.

Eredmények

Celőke 3D

Feladva a(az) Hirek kategóriaba 2018 április 1-n Laxlie altal
Celőke 3D bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A 2018 as kinti versenyek is megkezdődtek régiónkban jelzi ezt az is ,hogy a Celöke íjászai veselkedtek neki március végén egy jó kis 3D verseny rendezésének.

A pálya technikás, az idő íjászatra tökéletes volt ezen a napon.Nem bánta meg aki a Paksi Cseresznyést választotta.

Egyesületünket most egy íjászunk Melkvi Imre képviselte aki a 6.helyet szerezte meg az erős vadászreflexes mezőnyben.

Gratulálunk mindenkinek!

Részletes eredmények

2018-03-31-Celőke-3D-eredménye

Kiskunfélegyháza teremverseny

Feladva a(az) Hirek kategóriaba 2018 február 26-n Laxlie altal
Kiskunfélegyháza teremverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kiskunfélegyházi teremversenyen a vadászreflexes mezönyben Melkvi Imre az elmúlt hétvégén az elökelö 1.helyet szerezte meg!

 

Gratulálunk neki!

Eredmények 2o18

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 február 26-n Laxlie altal
Eredmények 2o18 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Ásotthalom tewrm 3D
1.hely

Melkvi Imre
Czár Katalin
Gera Ferenc

2.hely
Beszedics Béla

3.hely
Szluka István

Miske terem 3D o2 1o

1.hely
Huszti Máté

2.hely
Czár Katalin
Löcze Tibor
Melkvi Imre

Kiskunfélegyháza teremverseny o2 25.

1.hely
Melkvi Imre

Fred Bear kupa 1.ford. 03 31.

3.hely
Melkvi Imre

Szeged 3D o4 15.

1.hely
Gera Ferenc
Melkvi Imre

3D Szerbia Novi Sad o4 21.

1.hely
Melkvi Imre

Ajka 3D o4 3o

2.hely
Melkvi Imre

Foktő DDR-DAR 1.forduló o5 o5

1.hely
Huszti Máté
Gera Ferenc

2.hely
Czár Katalin
Melkvi Imre

DAR 1. ford. Kiskundorozsma
2.hely
Kis Lajos

DAR tört. 2.ford. Kiskunhalas

1.hely
Melkvi Imre

Dar tört 4.ford. Hetényegyháza
1.hely
Melkvi Imre

Terep GP Paks

2.hely
Melkvi Imre

Várta 3D

1.hely
Beszedics Béla

2.hely
Melkvi Imre

Döbrönte 3D
1.hely
Melkvi Imre

Orosháza 3D
3.hely
Melkvi Imre

DAR 3D 2.ford. Szeged
1.hely
Melkvi Imre

DDR 2.ford. Hosszuhetény
1.hely
Melkvi Imre
Kapitány Máté
Krupincza Zoltán

2.hely
Huszti Máté

3.hely
Beszedics Béla
Martinka Szabolcs

Vallum 3D Dunaföldvár o9 o1

1.hely
Melkvi Imre
2.hely
Beszedics Béla

Rácalmás DDR 3.forduló o9 o8

1.hely

Kapitány Máté

Melkvi Imre

2.hely

Huszti Máté

Beszedics Béla

3.hely

Czár Katalin

Krupincza Zoltán
Tamási 3D o9 15

1.hely

Melkvi Imre

Lőcze Tibor

3.hely

Blázsovics Sándor

Krupincza Zoltán

DAR 5.ford. Hódmezővásárhely

1.hely

Gera Ferenc

2.hely

Melkvi Imre

Mozsgó o9 22
2.hely
Melkvi Imre

3.hely
Beszedics Béla

Tengelic 1o o6
1.hely
Melkvi Imre
Gera Ferenc

2.hely
Szluka István

Alisca DDR záróforduló 1o 2o
1.hely
Kapitány Máté
Melkvi Imre

2.hely
Krupincza Zoltán
3.hely
Huszti Máté

Teremverseny

2.hely
Melkvi Imre

Extrém 3D Foktö 11 o31.hely
Kapitány Máté
Gera Ferenc
2.hely
Czár Katalin
Huszti Máté
Melkvi Imre
3.hely
Löcze Tibor
Krupincza Zoltán

Összesen:
arany:31
ezüst:22
bronz:13

 

Terem 3D eredmények 2018.02.10.

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 február 10-n admin altal
Terem 3D eredmények 2018.02.10. bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Köszönjük mindenkinek a részvételt!

Szuper társaság gyűlt össze!

Az eredményeket itt találjátok:
eredmények

Ásotthalom terem 3D 2o18 o1 21

Feladva a(az) Hirek kategóriaba 2018 január 29-n Laxlie altal
Ásotthalom terem 3D 2o18 o1 21 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Az idén elöször ragadtuk ijat hogy az Ásotthalmi sportcsarnokban készüljünk a tavaszi 3D szezonra.
A csarnokban 12o ijász állt lövonalhoz hogy a 24 célt 1+1 lövéssel küzdje le.
Eredményeink:
Melkvi Imre feln TR-RB 1.hely
Czár Katalin feln CU 1-hely
Gera Ferenc vet HU vet 1.hely
Beszedics Béla feln CU 2.hely
Szluka István feln CU 3.hely

Mindenkinek Gratulálunk!

Terem 3D Palánk

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba 2017 december 5-n Laxlie altal
Terem 3D Palánk bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Az idei évben utoljára emeltük fel íjainkat december 2.-án Palánkon,az Alisca nyilai rendezésében lezajlott teremversenyen Palánkon.

A 140 versenyző 12×2 célon mérte össze tudását a hideg idő elől elvonulva kellemes körülmények között.

Itt debütáltak új tagjaink is, akik csillogó érmekkel öregbítették egyesületünk hírnevét.

Eredményeink

Martinka Szabolcs feln HU 1.hely

Huszti Máté gyerek HU 2.hely

Melkvi Imre feln TR-RB 2.hely

Gera Ferenc feln HU 2.hely

Blázsovics Sándor feln CU 2.hely

Lőcze Tibor feln HU 3.hely

Szluka István feln CU 4.hely

Beszedics Béla feln CU 6.hely

Kis Lajos feln TR-RB 6.hely

Égi József feln HU 7.hely

Részletes eredmények

Télköszöntő 3D 2017.12.02. Alisca

Mindenkinek gratulálunk!

 

 

2017.11.04-i eredmények

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba 2017 november 4-n admin altal
2017.11.04-i eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves versenyzők!

Köszönjük mindenkinek a részvételt, reméljük kellemesen telt a napotok!

Az eredményeket itt találjátok:
2017_11_04_eremények.xlsx

Üdvözlettel:
Szluka István