Foktő 3D Csapatbeosztások

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba 2019 április 11-n Laxlie altal
Foktő 3D Csapatbeosztások bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

1.csapat

Huszti János feln HU Éjsólyom

Huszti Máté gyerek HU Éjsólyom

2.csapat

Beszedics Béla feln CU Éjsólyom

Kresz Viktor feln CU Mecsek

Szíjártó László feln HU Eleven

3.csapat

Gera Ferenc vet HU Éjsólyom

Krupincza Zoltán vet HU Éjsólyom

4.csapat

Czár Katalin feln CU Éjsólyom

Greksa Zoltán feln CU Éjsólyom

Égi József feln CU Éjsólyom

5.csapat

Gyimesi Tamás feln HU Éjsólyom

Gyímesi Ádám gyerek CBB Éjsólyom

6.csapat

Jéló Dávid feln PB-HB Éjsólyom

Csató Ildikó feln HU Éjsólyom

7.csapat

Péterbence István feln BB TTIE

Dr Krizsán Szabolcs feln TR-RB TTIE

Krizsán Barbara gyerek BB TTIE

Szűcs László feln BB Tamási

8.csapat

Piros László vet TR-RB Vajk

Szlanyinka Pál vet TR-RB Vajk

9.csapat

10.csapat

11.csapat

12.csapat

13.csapat

14.csapat

Harka Zoltán feln TR-LB Alisca

Koszti Levente feln PB-HB Vajk

Koszti Levente gyerek PB-HB Vajk

Koszti Lehel gyerek PB-HB Vajk

Harka Kristóf gyerek PB-HB Alisca

15.csapat

Molnár László feln TR-RB Éjsólyom

Soós Balázs feln PB-HB Tamási

Soós Alexandra feln PB-HB Tamási

Pinczési Gábor feln PB-HB Tamási

16.csapat

17.csapat

18.csapat

Melkvi Imre feln TR-RB Éjsólyom

Tóth Balázs feln TR-RB Vajk

Tóth Csaba feln TR-RB Vajk

19.csapat

20.csapat

21.csapat

22.csapat

23.csapat

24.csapat

Angyal Klára feln HU Martfű

Rajna Attila feln HU Martfű

Rigó József feln HU Martfű

Andrékovics Balázs gyerek PB-HB Alisca

Egyed Menyhért gyerek TR-RB Sárköz

25.csapat

26.csapat

Tóthné Szarvas Andrea feln TR-RB Vajk

Fentős Tímea feln TR-RB Vajk

Czigler Panna feln TR-RB Vajk

Kovács Máté gyerek PB-HB Turul K.

Kovács László feln PB-HB Turul K.

27.csapat

Molnár Boglárka Anna feln HU Tamási

Szabó Zoltán feln HU Tamási

Szűcs Gergő feln HU

Kapitány Máté kad HU Éjsólyom

Czigler Zoltán feln TR-RB Vajk

28.csapat

Blázsovics Sándor feln HU Éjsólyom

Lőcze Tibor feln HU Éjsólyom

Martinka Szabolcs feln HU Éjsólyom

Takács Tamás gyerek TR-RB Várta

Kollár Andor gyerek TR-RB Várta

DDR 3D bajnokság 2.forduló Foktő Fekete Horgony

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba 2019 április 2-n Laxlie altal
DDR 3D bajnokság 2.forduló Foktő Fekete Horgony bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Foktő 3D Fekete Horgony DDR 2.forduló

Sok szeretettel várunk minden íjászt és érdeklődőt Foktőn, a Fekete Horgonynál 2019 május 4-én megrendezésre kerülő 3 Dimenziós íjászversenyünkön és családi napunkon.
GPS Koordináta:
46.524185, 18.902957

Versenyünk a DDR régiós versenysorozatoknak az 2. állomása.

Nevezési díjak:

– Veterán: 51. életév feletti 3800ft
– Felnőtt: 21-50 év közötti 3800ft
– Ifjúsági: 18-20 év közötti 3500ft
– Kadet: 15-17 év közötti 3000ft
– Serdülő: 13-14 év között 2500ft
– Gyermek: 12 év és alatta 1500ft

Minden versenyző vendégünk egy meleg ebédre!
Vendégebéd:800ft

Előnevezés:www.ejsolyom.hu /nevezés Április 1-töl
Itt a csapatbeosztások is megtekinthetők.
Előnevezési határidő: 2019.05.02. 12:00 óra.

Nevezés lemondása :zoli.greksa@gmail.com vagy szluka.istvan@gmail.com

Információ:Szluka István 0670/9775668

www.ejsolyom.hu

A verseny helyszín:Foktő Fekete Horgony, és az azt körülölelő erdőterület,és Holt-Duna ártér.
GPS Koordináta: 46.524185, 18.902957
Jellege: 3D vadászverseny
Kategóriák:A DDR versenyszabályzat szerinti kategóriák, amelyek megegyeznek az IAA 3D szabályzat szerinti kategóriákkal.
Verseny menete: 28db 3D-s cél, 1 kör, 1+1 lövés ( pontozás 11-10-8-5, ha az első nem talált, 4-2-1-M)

Kérjük négy lábú kedvenceiteket ne hozzátok el!

BTE:Szluka István

Díjazás: érem + oklevél

Támogatóink:
Fekete Horgony kocsma
Dodoprint Kft. Kalocsa
Greksa Zoltán e. váll.
Foktői Önkormányzat
Főnix SE. Foktő

Kovács Ottó

A verseny tervezett menete: 2019 május 4. szombat

8.00-9.30 megérkezés, bemelegítés, helyszíni nevezés
9.30-10.00 versenyadminisztráció
10.00 versenytájékoztató, csapatbeosztás
10.30 első lövés
15.00 csapatok várható beérkezése – ebéd
16.00 eredményhirdetés

A kiírás megváltoztatásának jogát a rendezőség fenntartja!
A verseny ideje alatt a helyszínen a Fekete Horgony üzemel,ahol kiállítással és különféle programokkal várjuk kedves vendégeinket!

A sátorozás ingyenes!

Fontos szabályok:

A résztvevők minden személynek okozott bármilyen káresemény kapcsán, tárgyi vagy személyi sérülés esetén, amelyekért együttesen, vagy külön-külön felelősek, felmentik a Rendezőt, a rendezvény hivatalos tisztségviselőit, azok alkalmazottait, valamint képviselőit mindennemű felelősség alól.

A Rendező semmilyen felelősséget nem vállal a pálya területén őrizetlenül hagyott felszerelésekért és tárgyakért.

-a verseny ideje alatt szeszesital fogyasztása TILOS!
-a versenypályán és az alaptáborban a szemetelés TILOS!
-a kihelyezett 3D-s állatokra versenyen kívül rálőni TILOS!

Amennyiben a fenti szabályokat valaki megszegi, úgy őt a versenyből kizárjuk, részére a nevezési díj nem kerül visszafizetésre!

FONTOS KÖZLEMÉNY:
– kérünk minden versenyzőt, hogy a verseny ideje alatt a DDR versenyszabályzatát minden körülmények tartsa be, és azt önmagára kötelezőnek tekintse!

A DDR versenyszabályzat letölthető a www.ddijaszregio.hu weboldalról.

Mindenkit szeretettel várunk!
Éjsólyom SE / Fönix SE

Eredmények 2o19

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba 2019 február 11-n Laxlie altal
Eredmények 2o19 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

WA Teremverseny Balástya

1.hely
Melkvi Imre

o2 o9 Miske 3D teremijászverseny
1.hely
Melkvi Imre
Gyimesi Ádám

2.hely
Kapitány Máté

3.hely
Beszedics Béla

3D teremijászverseny Tóthkomlós o2 1o
2.hely
Melkvi Imre

3D Teremijászverseny Rácalmás
1.hely
Czár Katalin
Huszti Máté
Gera Ferenc

3.hely
Beszedics Béla
Szluka István

Celőke 3D 03 16

1.hely

Melkvi Imre

2.hely

Beszedics Béla

Czár Katalin

Krupincza Zoltán

Összesen
Arany:7
Ezüst:5
Bronz:3

Miske 3D terem eredmények 2019.02.09

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2019 február 9-n admin altal
Miske 3D terem eredmények 2019.02.09 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Köszönjük mindenkinek a részvételt!
Reméljük mindenki  egy kellemes napot tud maga mögött!

Az eredményeket itt találjátok!
ejsolyom_3dterem_190209

2018.11.03 – 3D verseny eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 november 3-n admin altal
2018.11.03 – 3D verseny eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves résztvevők!

Köszönjük szépen a részvételt! Szuper napunk volt!

Az eredményeket itt találjátok:
ejsolyom_3d_181103

Üdv: Éjsólymok.

DDR és DAR 2018. 1. forduló eredmények

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 május 5-n admin altal
DDR és DAR 2018. 1. forduló eredmények bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves Mindenki!

Köszönjük, hogy itt voltatok!
Az eredményeket itt találjátok.

Eredmények

Celőke 3D

Feladva a(az) Hirek kategóriaba 2018 április 1-n Laxlie altal
Celőke 3D bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A 2018 as kinti versenyek is megkezdődtek régiónkban jelzi ezt az is ,hogy a Celöke íjászai veselkedtek neki március végén egy jó kis 3D verseny rendezésének.

A pálya technikás, az idő íjászatra tökéletes volt ezen a napon.Nem bánta meg aki a Paksi Cseresznyést választotta.

Egyesületünket most egy íjászunk Melkvi Imre képviselte aki a 6.helyet szerezte meg az erős vadászreflexes mezőnyben.

Gratulálunk mindenkinek!

Részletes eredmények

2018-03-31-Celőke-3D-eredménye

Kiskunfélegyháza teremverseny

Feladva a(az) Hirek kategóriaba 2018 február 26-n Laxlie altal
Kiskunfélegyháza teremverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kiskunfélegyházi teremversenyen a vadászreflexes mezönyben Melkvi Imre az elmúlt hétvégén az elökelö 1.helyet szerezte meg!

 

Gratulálunk neki!

Eredmények 2o18

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 február 26-n Laxlie altal
Eredmények 2o18 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Ásotthalom tewrm 3D
1.hely

Melkvi Imre
Czár Katalin
Gera Ferenc

2.hely
Beszedics Béla

3.hely
Szluka István

Miske terem 3D o2 1o

1.hely
Huszti Máté

2.hely
Czár Katalin
Löcze Tibor
Melkvi Imre

Kiskunfélegyháza teremverseny o2 25.

1.hely
Melkvi Imre

Fred Bear kupa 1.ford. 03 31.

3.hely
Melkvi Imre

Szeged 3D o4 15.

1.hely
Gera Ferenc
Melkvi Imre

3D Szerbia Novi Sad o4 21.

1.hely
Melkvi Imre

Ajka 3D o4 3o

2.hely
Melkvi Imre

Foktő DDR-DAR 1.forduló o5 o5

1.hely
Huszti Máté
Gera Ferenc

2.hely
Czár Katalin
Melkvi Imre

DAR 1. ford. Kiskundorozsma
2.hely
Kis Lajos

DAR tört. 2.ford. Kiskunhalas

1.hely
Melkvi Imre

Dar tört 4.ford. Hetényegyháza
1.hely
Melkvi Imre

Terep GP Paks

2.hely
Melkvi Imre

Várta 3D

1.hely
Beszedics Béla

2.hely
Melkvi Imre

Döbrönte 3D
1.hely
Melkvi Imre

Orosháza 3D
3.hely
Melkvi Imre

DAR 3D 2.ford. Szeged
1.hely
Melkvi Imre

DDR 2.ford. Hosszuhetény
1.hely
Melkvi Imre
Kapitány Máté
Krupincza Zoltán

2.hely
Huszti Máté

3.hely
Beszedics Béla
Martinka Szabolcs

Vallum 3D Dunaföldvár o9 o1

1.hely
Melkvi Imre
2.hely
Beszedics Béla

Rácalmás DDR 3.forduló o9 o8

1.hely

Kapitány Máté

Melkvi Imre

2.hely

Huszti Máté

Beszedics Béla

3.hely

Czár Katalin

Krupincza Zoltán
Tamási 3D o9 15

1.hely

Melkvi Imre

Lőcze Tibor

3.hely

Blázsovics Sándor

Krupincza Zoltán

DAR 5.ford. Hódmezővásárhely

1.hely

Gera Ferenc

2.hely

Melkvi Imre

Mozsgó o9 22
2.hely
Melkvi Imre

3.hely
Beszedics Béla

Tengelic 1o o6
1.hely
Melkvi Imre
Gera Ferenc

2.hely
Szluka István

Alisca DDR záróforduló 1o 2o
1.hely
Kapitány Máté
Melkvi Imre

2.hely
Krupincza Zoltán
3.hely
Huszti Máté

Teremverseny

2.hely
Melkvi Imre

Extrém 3D Foktö 11 o31.hely
Kapitány Máté
Gera Ferenc
2.hely
Czár Katalin
Huszti Máté
Melkvi Imre
3.hely
Löcze Tibor
Krupincza Zoltán

Összesen:
arany:31
ezüst:22
bronz:13

 

Terem 3D eredmények 2018.02.10.

Feladva a(az) Eredmény kategóriaba 2018 február 10-n admin altal
Terem 3D eredmények 2018.02.10. bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Köszönjük mindenkinek a részvételt!

Szuper társaság gyűlt össze!

Az eredményeket itt találjátok:
eredmények