Csapat beosztások Miske Terem 3D

Feladva a(az) Egyéb kategóriaba Laxlie altal
2020 január 8-n

Hogy ki melyik vonaltól lö,azt itt láthatjátok,felhivnám minden versenyzö figyelmét,hogy a törpe és gyermek=mini korosztály minden ijjal a fehér vonaltól fog lőni!

Felhívjuk minden kedves versenyző figyelmét,hogy a csapatbeosztások tájékoztató jelleggel vannak közzétéve!

Változtatást csak,indokolt esetben történik!

Nem indokolt eset pl:

-Régóta nem találkoztunk

-Egy autóval jöttünk

-Nem ismerem

-Túl jól lő

-Nem lő túl jól

-Nagyon messze van tölem(kb.20m belül van mindenki a teremben)

1.csapat
Greksa Zoltán feln CU Éjsólyom
Huszár Zoltán feln CU TTIE
Bóka László feln CU Celőke
Bertalan Zoltán feln CU 3D Sport E.
Nagy András vet PB-HB Mavir
Gergely Ferenc vet TR-RB Celőke
Téczeli Gábor vet TR-RB

2.csapat

Kovács Attila feln HU Eleven
Váradi Balázs feln CU Eleven
Beszedics Béla feln CU Éjsólyom
Gyimesi Tamás feln HU Éjsólyom
Mucsi Zoltán feln TR-RB Szittya
Tibai Kinga törpe CB Éjsólyom
Gyimesi Ádám törpe CB Éjsólyom

3.csapat

Huszti János feln HU Éjsólyom
Márta István vet HU Vajk
Tilk Imre Attila feln CU Tamási
Tóthné Szarvas Andrea feln TR-RB Vajk

Katona Ferenc vet TR-RB Partiscum
Huszti Máté kad CU Éjsólyom
Reiter Zoltán gyerek CU Eleven Király

4.csapat

Szíjártó László feln CU Eleven
Makai Róbert feln CU Celőke
Szollár András feln HU Várta
Lakatos Tamás feln CU Uni SE
Tóth Balázs feln TR-RB Vajk
Tóth Csaba feln TR-RB Vajk
Gutheil György feln PB-HB Tamási
Gutheil Dorka törpe PB-HB Tamási
Gutheil György Marcel törpe PB-HB Tamási

5.Csapat

Gera Ferenc vet HU Éjsólyom
Andrási Ferenc feln HU Martfű
Seres Armand feln HU Nibur SE
Bede Antal feln HU Koppány
Melkvi Imre feln TR-RB Éjsólyom
Makai János feln TR-RB Celőke
Müller Olivér feln TR-RB Alisca
Markót Dávid Bence gyerek PB-HB Tisza fia
Koszti Levente gyerek PB-HB Vajk

6.csapat

Decsák Krisztián feln HU Éjsólyom
Jéló Dávid feln HU Éjsólyom
Sárándi Zoltán feln HU
Kovács Zsolt feln HU
Szarvas Zoltán feln PB-HB Éjsólyom
Meszlényi Levente feln TR-RB Celőke
Helfrich Zsolt feln TR-RB Celőke
Vörös István vet PB-HB Celőke
Szlanyinka Pál vet TR-RB Vajk
Helfrich Patrik gyerek TR-RB Celőke

7.csapat

Blastyák Mihály vet HU Orosháza
Blastyák János feln HU Orosháza
Komlós Attila feln HU
Komlósné Sztregovai Rebeka feln HU
Harka Zoltán feln TR-LB Alisca
Forray Máté Robin feln TR-RB Alisca
Brunner Péter feln TR-RB Alisca
Harka Kristóf törpe PB-HB Alisca

8.csapat

Nagy Attila feln OL TTIE
Nagyné Dörmer Orsolya feln CU TTIE
Bolvári Anna ifi OL Kastélydomb
Krizsány Tamás ff TR-RB Tamási
Kacsora Gábor ff TR-RB Sárköz
Veres Szabolcs kad TR-RB Várta
Kovács Máté gyerek TR-RB Várta
Egyed Menyhért gyerek TR-TB

9.csapat

Szonda Sándor vet CB
Fehér Emma ifi HU
Szűcs Rózsa vet TR-RB
Csikós István vet TR-RB
Piros László vet TR-RB
Németh István vet PB-HB Tamási
Soós Balázs feln TR-RB Tamási
Csík Lehel gyerek PB-HB Tamási

10.csapat
Kiss Tibor feln CRB Bakony
Lázár Gábor feln CRB Haza H.
Bakó Szabina feln CRB Haza H
Papp Mihály feln BB Tatabánya
Keszler István feln BB Alisca
Vigh Csaba feln BB Tatabánya
Tarján Ildikó kad TR-RB TTIE
Tarján László feln BB TTIE

11.csapat

Varga Dávid feln CU Ases Team
Háromszéki Attila feln CU Ases Team

Mohai Szabolcs ff PB-HB Hódmezei Ő.

12.csapat

13.csapat Pihenő